Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

34 KOLEJKA: Porażka na zakończenie sezonu 2013/2014.

• autor: bryku., 2014-06-29 12:22

W ostatnim ligowym meczu tego sezonu, Victoria Porąbka Uszewska uległa na wyjeździe ekipie z Uszwi w stosunku 4:2. Tym samym ligowe zmagania w sezonie 2013/2014 ekipa żółto - niebieskich zakończyła na dobrym, 8 miejscu.

W meczu z LKS Uszew Victoria zagrała bardzo mocno osłabiona, co potwierdza fakt, iż nasza drużyna w pierwszej połowie spotkania zagrała w 10 - osobowym składzie. Dopiero na drugą połowę na mecz dojechał Dominik Kraj, lecz nie pomógł on uchronić ekipy Porębczan od porażki ze świeżym beniaminkiem Brzeskiej Klasy Okręgowej.

Po pierwszej połowie nasi gracze dzielnie stawiali opór swoim przeciwnikom i występując w niepełnym zestawieniu, remisowali na bardzo ciężkim terenie 1:1. W drugiej połowie gospodarze okazali się jednak skuteczniejsi i ostatecznie zwyciężyli LKS Victorię 4:2.

Bramki dla naszej ekipy strzelili Dariusz Łazarz oraz Paweł Fejkiel. Skład drużyny w tym meczu zostanie umieszczony na stronie w godzinach późniejszych.

Ostatecznie Victoria Porąbka Uszewska zakończyła sezon na dobrym, 8 miejscu (przypomnieć należy, iż byliśmy beniaminkiem Brzeskiej A Klasy w minionym już sezonie) z dorobkiem 44 punktów, zwyciężając 13 razy oraz 5 - krotnie remisując. Z boiska nasi zawodnicy schodzili pokonani 14 razy.

Z Brzeską A Klasą na nowy sezon żegnają się ekipy Pogórza Gwoździec, Orła Stróże oraz Startu 77 Biadolin Szlacheckim. Bezpośredni awans do nowo utworzonej Klasy Okręgowej uzyskały drużyny: LKS Uszwi, Dunajca Mikołajowice oraz Korony Niedzieliska.