Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Porażka w Iwkowej.

• autor: Jazinho, 2014-04-13 20:29

Kolejnej porażki w tym sezonie doznali zawodnicy LKS Victorii. Tym razem ulegli ekipie z Iwkowej 4-3, choć do wywiezienia z tego trudnego terenu choćby jednego punktu, brakło naprawdę niewiele.

Do meczu Victoria przystępowała w mocno osłabionym składzie. W ekipie przyjezdnych zabrakło Tomasza Pałuckiego oraz Pawła Fejkla. Do bramki po długiej przerwie wrócił Paweł Mleczko.

Gospodarze zdominowali pierwsze pół godziny gry. Bramki zdobyli po rzucie rożnym, po strzale pod poprzeczkę z dystansu oraz po składnej akcji całego zespołu. Victoria zdołała odpowiedzieć tylko jedną bramką, której autorem był Sebastian Leś. Ten sam zawodnik mógł przed przerwą zdobyć jeszcze jednego gola, jednak nie trafił rzutu karnego.

W drugiej połowie kibice ujrzeli bardziej otwartą grę.  Po ładnym zagraniu pomocnika Ivy nad obrońcami gości i wykończeniu akcji przez napastnika gospodarze zdobyli bramkę na 4-1. Na boisku pojawili się wtedy Dominik Kraj oraz Jarosław Pałucki zmieniając odpowiednio Zdzisława Zycha oraz Jana Pałuckiego. Nadzieje w serce przyjezdnych wlał znowu Leś, który pięknym lobem zaskoczył z 30 metrów bramkarza gości. W doliczonym czasie gry bramkę po rzucie rożnym zdobył jeszcze Lucjan Zych, lecz na wywiezienie z Iwkowej choćby punktu było już za późno.

Za tydzień nasi zawodnicy rozegrają mecz w sobotę 19 kwietnia o godzinie 15:00. Na własnym boisku podejmą drużynę Orła Stróże. Zapraszamy kibiców do wspierania Victorii !